logo
Sme.sk | Trnava | Šport | KAM ZA FUTBALOM

KAM ZA FUTBALOM

Vydané 5. 5. 2008 o 0:00
KAM ZA FUTBALOM SOBOTA 10. A NEDEĽA 11. MÁJA KRAJSKÉ SÚŤAŽE III. LIGA - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h D. Vestenice - Myjava (Paulovič, P. Kováč, Černák - Jeriga), 11. 5. o 10.30 h ČFK Nitra - N. Zámky (Štrpková, Frič, M. Sluk - Maštalír), Dubnica B - Led. Rovne (Darnadi, V. Kukan, Cabaj - Janas), o 16.30 h V. Ludince - J. Bohunice (Škadra, Kasznár, Formel - Mičúch), Neded - Galanta (Vyskoč, Otrubčák, Koníček - Palacka), Domaniža - Partizánske (Žákech, Klabník, Poruban - Novotka), Šamorín - P. Bystrica (Santa, Mizerák, Farkaš - Jozaf), Štúrovo - Gabčíkovo (Fabian, Oselský, Otiepka - Cuninka). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Ludanice - Bánovce (Žáčiková, Pucher, Z. Kukan - Panák), 11. 5. o 16.30 h N. Pravno - Bošany (Šiška, Zifčák, Košťál - Španihel), Tr. Stankovce - Senica (Ondruš, Čulák, Pastoreková - Kiss), Piešťany - Kanianka (Mokoš, Sedlár, Meluš - Juráň), N. Dubnica - Skalica (Tomčík, Poništ, Németh - Baláž), Častkovce - Šimonovany (Haršany, L. Monček, Petránek - Jurena), Borčice - Solčany (Šimurka, Blaháč, Caňo - Boršány), Hrnčiarovce - Chynorany (Šimon, Titurus, Ábel - Štora). IV. LIGA JV - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Sládkovičovo - Palárikovo (Lauko, Jurenka, Bartoš - Konečný), 11. 5. o 16.30 h V. LIGA Z - 25. kolo - 11. 5. o 16.30 h Petr. Ves - Hlohovec (Kahún, Bašnár, Vachula - Tvaroška), Mor. Sv. Ján - Čáčov (Jánošík, Magdolen, Burian - Ježík), Jacovce - Radošina (Porubčan, Šamko, Marinčák - Drozd), Prašice - B. Mikuláš (Dano, Jančok, M. Bachratý - Mišún), V. Kostoľany - Trebatice (Štefanec, Pavlačka, Faltejsek - Grznár), Jalšové - Dvorníky (P. Bachratý, Hafrovič, Boleček - Schmidt), Kúty - Tovarníky (Sliepka, Hrabaj, Floriš - Kuchara), Krakovany - Gbely (Ďatko, Ferenczi, Z. Kukan - Slovák). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 16.30 h Vrakúň - V. Úľany (Rosa, Sládek, Patka - Gálik), 11. 5. o 16.30 h Jarok - Váhovce (Kusala, Mihál, Debnár - Samek), Č. Voda - Č. Brod (Sklenár, Sárai, Remeň - Karnay). DORAST I. LSD a LMD - 25. kolo - 13. 5. o 11.00 a 13.15 h Trnava - Artmedia (Cifrík, Krivošík, Kalčík - Jurenka). III. LSD a LMD - 25. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Trnava B (Gašparovič, Miksa, Grolmus - Blina), Galanta - ČFK Nitra (Fehér, Jurenka, Bartoš - Krnáč), 11. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Lerint, Pucher, Žáčiková - Pagačovič). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 11. 5. o 10.00 h Nováky - Leopoldov (Sedlár, Mokoš), Hlohovec - Ilava (Lešš, OFZ), o 10.30 h Vrbové - Radošovce (Krč-Konečný, Haršany), o 14.00 h Handlová - J. Bohunice (Caňo, Šimurka), Moravany - Skalica (Gádoši, OFZ), Hrnčiarovce - Tr. Stankovce (Titurus, Ábel), o 14.30 h Holíč - Piešťany (Petránek, Linet). V. LIGA Z - 25. kolo - 10. 5. o 11.30 h Hlboké - Boleráz (Rosa, Patka), o 14.00 h V. Kostoľany - Solčany (Gálik, Nosál), Radošina - Tovarníky (Klačanský, OFZ), o 16.30 h Bojná - Preseľany (B. Lištiak, OFZ), V. Orvište - Bor. Mikuláš (Vachula, Kahún), Chtelnica - Trebatice (Boledovič, Boleček), 11. 5. o 14.00 h Kúty - Gbely (Hrabaj, Floriš), Šaštín - H. Orešany (Mráz, OFZ). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 14.00 h Trstice - Tešedíkovo (Takács, Bott), 10. 5. o 14.00 h Vlčany - N. Život (Labai, OFZ), o 16.30 h Vinohrady - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), Ivanka - M. Dvorníky (Kusala, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Matúškovo - T. Hradská (Pupáková, OFZ), Hájske - Sládkovičovo (Vajzer, OFZ), H. Kráľová - Šoporňa (Valla, Kalčík), Lužianky - Č. Brod (Kollárik, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 a 12.00 h P. Bystrica - Trnava (Briestenský, Kvaššay, Barenčík). II. LSŽ a LMŽ - 25. kolo - 10. 5. o 14.30 a 16.30 h Vráble - Trnava B (Barcík, Bojda), 11. 5. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Dubnica B (Macháček, OFZ), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Topoľčany (Jurenka, Bartoš). III. LSŽ a LMŽ Stred - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.00 h Holíč - Hlohovec (Linet, Petránek), o 14.30 a 16.30 h Sereď - Vrbové (Šmátrala, OFZ), 11. 5. o 10.00 a 12.00 h Galanta - Leopoldov (Hacko, OFZ), 13. 5. o 15.30 a 17.00 h Šoporňa - Skalica (Tonkó, Šmátrala). KS SŽ Z - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 h Moravany - Kľačany (Nosál, I. Gálik), o 16.30 h Sl. Trnava - Kátlovce (Jurena, OFZ), Smolenice - Suchá n/P. (Vyskoč, OFZ), Drahovce - Dechtice (Konečný, OFZ), Kúty - J. Bohunice (Sládek, Túbl), Gbely - Zeleneč (Valla, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Práznovce - Hrnčiarovce (Paulovič, OFZ). KS SŽ J - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 h H. Kráľová - Sládkovičovo (Bott, OFZ), o 14.00 h Pata - Vlčany (Briestenský, Dohál). ŽENY I. LIGA ŽENY - 20. kolo - 8. 5. o 15.00 h LT Bratislava - R.Sobota (R, R, R, v Hr. Kľačanoch), Trnava - N. Zámky (R, R, R). I. LIGA ŽENY - 21. kolo - 10. 5. o 14.00 h N. Zámky - Žilina (Mlinkovics, Volf, Valko), o 15.00 h Tr. Teplice - Ružomberok (Šiška, Meluš, Zifčák). I. LIGA ŽIAČKY - 12. kolo - 11. 5. o 15.00 h Šaľa - Trnava (OFZ), o 16.00 h Dubnica - Čaka (OFZ). ObFZ TRNAVA DOSPELÍ OM - 23. kolo 8.5.2008 o 17.00 h Suchá – Cífer (Karel, Haršány, Palocsányi, Vančo, 14 30), Drahovce – Ostrov (Nádaský, Letovanec, Šarvaic, Belanský), Smolenice – Ratnovce (Koberčík, Halász, Durkot, R), Chtelnica – Brestovany (Hutta, Landiga, Lištjak, Šarvaic), Siladice – Zvončín (Bačík, Bunček, Poláš, R), Špačince - D.Krupá (Ahmed, Šurina, Mihálik, Bartovič), H.Otrokovce - H.Orešany (Gádoši T., Gádoši A., Fandel, Šugra), Zavar - Bučany Baláž (Jordanov, Vnuková, Filo) OS A Malženice - B.Kostol (Bočák, Urban, Peško), Voderady – Ružindol (Rybanský, Rác), Modranka – Boleráz (Jančovič, Sékely), Kátlovce – Opoj (Boleček, Belanský, 14 30), H.Krupá – Šúrovce (Santa, Kalčík, R), Lovčice - Slávia Trnava (Mucha P., Mucha J., Vandák), Bohdanovce – Košolná (Slíž, Karel), Zeleneč – Križovany (Hetteš, Šige, Novosedlík) OS B Šulekovo – Pečeňady (Nitka, Kolena, Ševčík), Veselé - V.Orvište (Horváth, Chudý), Borovce – Červeník (Lamoš), Leopoldov – Sokolovce (Špaček, Kočišová), Trakovice – Prašník (Banič, Prvý, R), Pastuchov – Kľačany (odohrané), Bojničky – Šípkové (Čvirik, Homola), Madunice – Nižná (Vyskoč, Nosál) III. trieda A 8.5.2008 o 12.00 h Pavlice - D.Orešany (Rybanský, Horváth), Vlčkovce – Borová (Mucha J., Mucha P. ), H.Dubové – Radošovce (Pinkas, Petráš), Trstín – Naháč (Urban, Bočák), Majcichov – Buková (Fandel, Slíž), Dlhá – Dechtice (Kočišová, Kissimonyi), Hrnčiarovce B - D.Dubové (Šige, Hetteš), Slov.N.V. - D.Voda (Rác, Lamoš) III.trieda B – 19. kolo H.Trhovište - Kočín-Lančár (Formela, Klačko), Koplotovce - D.Trhovište (Borovica), Merašice – Tepličky (Toráč), Pet.Hlohovec - Dvorníky B (Sluka), Šterusy – Dubovany (Zaťko), D.Lopašov - D.Otrokovce (Ševčík), Žlkovce – Banka (Klačko st.) DORAST OM – 23. kolo 8.5.2008 14.30 h Zeleneč - Slávia Trnava (Šige, Hetteš), Drahovce – Križovany (Letovanec, Šarvaic), Modranka – Dechtice (Sékely, Jančovič), Trakovice – Smolenice (Prvý, Banič), Siladice – Šúrovce (Bunček, Poláš), Špačince - D.Krupá (Šurina, Mihálik), Krakovany – Kátlovce (Zaťko),), Zavar - Suchá Jordanov (Vnuková) OS A - 19. kolo Voderady - Brestovany Rybanský), Zvončín - B.Kostol (Durkot, Koberčík), H.Krupá – Malženice (Kalčík, Santa), Ružindol - voľný los, Bohdanovce – Opoj (Halász, Slíž), Cífer – Vlčkovce (Rác), Bučany – Košolná (Mucha J., Mucha P.) OS B Šulekovo – Dvorníky (Kolena, Nitka), Ratnovce – Ostrov (Ondriga), H.Otrokovce – Červeník (Fandel, Gádoši T.), Moravany B – Sokolovce (Nádaský, v Modrovej), Jalšové – Prašník (Sluka), Kľačany - voľný los, Hlohovec B – Banka (Formela, Klačko ml.), D.Lopašov – Dubovany (Ševčík) Dohrávka žiaci 8.5.2008 o 10.00 h: Majcichov – Cífer (Fandel, Slíž) DOSPELÍ OM – 25. kolo 11.5.2008 o 17.00 h Ostrov – Cífer (Rybanský, Gádoši A., Baláž Filo), Suchá – Ratnovce (Lauko, Pinkas, Chudý, Peško), Drahovce – Brestovany (Sluka, Ondriga, R, R), Smolenice – Zvončín (Bočák, Urban, Ahmed, Bartovič), Chtelnica - D.Krupá (Jurenka, Fandel, R, Ševčík), Siladice - H.Orešany (Nádaský, Šige, R, Šarvaic), Špačince – Bučany (Bartoš, Jančovič, Sékely, Šugra), H.Otrokovce – Zavar (Macháček, Lamoš, Jordanov, Vandák) OS A Ružindol - B.Kostol (Koberčík, Kočišová, R), Malženice – Boleráz (Landiga, Hutta), Voderady – Opoj (Mráz, Petráš), Modranka – Šúrovce (Frič, Hetteš, Belanský), Kátlovce - Slávia Trnava (Halász, Karel), H.Krupá – Košolná (Šarvaic, Sekerka), Lovčice – Križovany (Letovanec, Poláš, Novosedlík), Bohdanovce – Zeleneč (Gádoši T., Vnuková, R) OS B V.Orvište – Pečenady (Bunček, Bačík), Šulekovo – Červeník (Špaček, Durkot, R), Veselé – Sokolovce (Ševčík, Rác), Borovce – Prašník (Mucha J., Mucha P.), Leopoldov – Klačany (Štrba, Horváth, R), Trakovice – Šípkové (Formela), Pastuchov – Nižná (Kolena), Bojničky – Madunice (Toráč) III. trieda A - 10.5.2008 Borová - D.Orešany (Bačík, Bunček), Pavlice – Radošovce (Fandel, Slíž), Vlčkovce – Naháč (Karel, Halász), H.Dubové – Buková (Ševčík, Hetteš), Trstín – Dechtice (Lauko, Pinkas), Majcichov - D.Dubové (Ahmed, Baláž, R), Dlhá - D.Voda (Mráz, Petráš), Hrnčiarovce B - Sl.N.Ves (Poláš, Gádoši T., R) III.trieda B Kočín-Lančár - D.Trhovište (Slíž), H.Trhovište – Tepličky (Homola, Klačko ml.), Koplotovce - Dvorníky B (Čvirik), Merašice – Dubovany (Nitka, Ševčík), Pet.Hlohovec - D.Otrokovce (Klačko st. ), Šterusy – Banka (Vyskoč), D.Lopašov – Žlkovce (Zaťko) DORAST OM 25. kolo 11.5.2008 o 14.30 h Križovany - Slávia Tranava (Poláš, Letovanec), Zeleneč – Dechtice (Kočišová, Koberčík), Drahovce – Smolenice (Ondriga, Sluka), Modranka – Šúrovce (Hetteš, Frič), Trakovice - D.Krupá (Landiga, 10.5. 14 30), Kátlovce – Siladice (Mucha P., Mucha J., 10.5. 17 00) Špačince – Suchá (Jordanov, 10.5. 14 30), Krakovany – Zavar (Sekerka, 10.5. 17 00) OS A Brestovany - B.Kostol (Letovanec), Voderady – Malženice (Mráz), Zvončín – Ružindol (Urban, Ahmed), H.Krupá – Opoj (Sekerka, Šarvaic), Vlčkovce – voľno, Bohdanovce – Košolná (Vnuková, Gádoši), Cífer – Bučany (Petráš) OS B Ostrov – Dvorníky (Košinár, 10.5. 17 00 Šulekovo – Červeník (Durkot, Špaček), Ratnovce – Sokolovce (Baláž, Rybanský), H.Otrokovce – Prašník (Lamoš, Jordanov), Klačany - Moravany B (Klačko st.), Jalšové – Banka (Čvirik), Dubovany – voľno, Hlohovec B - D.Lopašov (Borovica, 17 00) ŽIACI OM – 25. kolo 10.5.2008 o 17.00 h Dvorníky - Pet.Hlohovec (Kolena, Borovioca), V.Orvište – Križovany (Košinár, 15 00), D.Voda – Brestovany (Banič), Modranka – Šúrovce (Urbanovič, Deket), Chtelnica - V.Kostolany (Boleček, Boledovič, 15 00), Siladice - D.Krupá (Šige, Nádaský, 11.5. 14 30), Špačince – Madunice (Jordanov), Trakovice – Zavar (Landiga) OS A D.Orešany - B.Kostol Marko), Ružindol – Trstín (Špaček), Vlčkovce – Cífer (Halász, Karel, 15 00), Opoj – Zvončín (Lamoš), Voderady – Naháč (Rybanský), Lovčice - H.Orešany (Sékely), Majcichov – Boleráz (Baláž, Ahmed, 15 00) OS B Šulekovo – voľno Jalšové - Merašice (- Homola), Pečenady – Malženice (Zaťko), Pastuchov – Červeník (Ondriga), Bučany – Bojničky (Jančovič), Žlkovce – Radošovce (Dzuro) OS C Veselé - D.Lopašov (Rác), Borovce – Ostrov (Durkot), Ratnovce – Sokolovce (Toráč), Krakovany – Prašník (Sekerka, 15 00), Nižná – Trebatice (Prvý ), Dubovany – Banka (Horváth) Turnaj prípraviek 10.5. 2008 9.00 h Hrnčiarovce (Rác), Smolenice (Marko), Drahovce (Dzuro), Trebatice (Sekerka, 9.5. 14 00)

Hlavné správy

EKONOMIKA.SME.SK

Spoplatnený obsahFico rozdáva svojim podnikateľom tisíce aj milióny

Výjazdové rokovania vlády slúžia aj na to, aby mohol premiér priamo na mieste a slávnostne prisľúbiť peniaze pre región. Cez podporu spriatelených firiem.

EKONOMIKA.SME.SK

Za gastrolístkami vidia kartel a boj s reštauráciami

Päť firiem Protimonopolný úrad podozrieva, že sa dohodli a bojujú s reštauráciami.

SCHUTZOV TÝŽDEŇ

Spoplatnený obsahKedy sa dožijeme, že člen Smeru bude radiť Európe?

Naše gesto voči Ukrajine: Ivan Štefanec držal hladovku. Gesto voči Grécku: Kažimír ponúkol knowhow pri výbere daní.

TECH.SME.SK

Spoplatnený obsahUmelá inteligencia sa sama naučila hrať hry lepšie ako človek

Program si osvojil takmer päťdesiat počítačových hier.

najčítanejšie
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Aktuálna predpoveď v lokalite Trnava
4:00
2.0°C
7:00
1.0°C
10:00
6.0°C
 
 
späť na SME.sk
ANKETA