logo
Sme.sk | Trnava | Šport | KAM ZA FUTBALOM

KAM ZA FUTBALOM

Vydané 24. 3. 2008 o 0:00
III. LIGA - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Partizánske - Galanta (M. Sluk, Peťovský, Poruban - Čornák), J. Bohunice - D. Vestenice (Lerint, Oselský, Klabník - Šulla), Šamorín - Neded (F. Farkaš, M. Štrba, Frič - Palacka), Štúrovo - ČFK Nitra (Santa, Koníček, Otrubčák - Jeriga), Gabčíkovo - V. Ludince (Fehér, Marinčák, Voros - Ligocký). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Senica - Chynorany (Košťál, Kravárik, Ľ. Monček - Cuninka), 23. 3. o 15.00 h Skalica - Šimonovany (Jakúbek, Briestenský, Poruban - Schmidt), Kanianka - Solčany (Petránek, Valla, Czeto - Gajdúšek), Bošany - Ludanice (Slamka, Pintér, Lešš - Caňo), N. Pravno - Hrnčiarovce (Maršal, Ábel, Majer - Révay), Tr. Stankovce -Borčice (Vyskočil, Chlebo, Simon - Gendiar), Piešťany - Častkovce (Žáčiková, Studený, Pucher - Medovič), N. Dubnica - Bánovce (Tabak, Burian, Obeda - Juráň). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Komárno - Demandice (Šimurka, Blaháč, Čulák - Konečný), 23. 3. o 15.00 h Topoľníky - Vieska (Poništ, Németh, Tomčík - Mikušovič), ViOn B/Volkovce - Pata (Zifčák, Miksa, Caňo - Boršányi), H. Kráľová - Sládkovičovo (Macháček, J. Šmidovič, Jurenka - Benovič), Imeľ - Močenok (Haršány, Krč-Konečný, Gádoši - Brokeš), Sereď - Hurbanovo (Sedlár, Mokoš, Meluš - Kysel), Šahy - Palárikovo (Ondruš, Grolmus, Janus - Inovecký), Tešedíkovo - Kolárovo (Valko, Z.Kukan, Baňár - Dekýš). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Nováky - V. Bielice (B. Lištiak, Klačanský, Zachar - Mišák), Oslany - Kamenec p/V. (Ševčík, M. Kollár, H. Kováč - Pacher), 23. 3. o 10.00 h o Dohňany Púchov B - Tr. Jastrabie (Vajzer, Kollárik, Dano - Drozd), o 15.00 h Selec - Prečín (Hrabaj, Floriš, Sliepka - Haršáni), Podolie - Kočovce (Majerík, Opatovský, Vitko - Karnay), Ladce - V. Uherce (Sládek, Kusý, Markech - Novotka), N. Ves n/V. - Brezová p/B. (P. Bachratý, Očkovský, Hafrovič - L. Gádoši), H. Poruba - Z. Kostoľany (Mráz, Túbl, Otrísal - Slovák). V. LIGA Z - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Belanský, Moncman, Palocsányi - Turan), Dvorníky - Radošina (Hagara, Maslo, Slomkowski - Kyselica), Tovarníky - Čáčov (Jakubáč, Labai, Edes - Mišún), Gbely - Petrova Ves (Šeller, Jurena, M. Šmidovič - Maštalír), Krakovany - Mor. Sv. Ján (Bašnár, Kahún, Lauko - Blanárik), Kúty - Jacovce (Kusala, Debnár, V. Kukan - Sztrányovszký), Jalšové - Prašice (Vašš, Bílek, Bircsák - Neckář), V. Kostoľany - Hlohovec (A. Štrba, H. Kováč, Barcík - P.Gádoši). V. LIGA J - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h V. Meder - Trh. Hradská (Kasáš, Ferenczi, Ďatko - Kiss), V. Úľany - Váhovce (Bott, László, Takács - Jozaf), H. Potoň - Ohrady (Tekeľ, Gančár, Ľ. Hancko - Bott), Č. Brod - Vlčany (Blažek, Rosa, Patka - Gálik), Č. Voda - Baloň (Strečko, Szabó, Slovák - Machaj), Šaľa B Veča - Jarok (T. Monček, Zigo, Barenčík - Štora), Vrakuň - Or. Potôň (Vicnze, Benyo, Végh - Šipoš), Trstice - N. Život (Pavlačka, Štefanec, Faltejsek - Kovačic). V. LIGA V - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Tvrdošovce - Čaka (Igaz, P. Kollár, Štrpková - Čapek), Bánov - Okoličná n/O. (Maráz, Truhlík, Bazsó - Puha), Dvory n/Ž. - Zem. Olča (Kútny, B. Hancko, Gembický - Jambor), H. Vrbica - Chotín (Sklenár, Sárai, Remeň - Ballay), V. Lovce - Kalná n/Hr. (Boledovič, Boleček, Kalčík - Barinka), Mojzesovo - Tek. Lužany (Hanek, Porubčan, Šamko - Martinec), Komjatice - D. Ohaj (Nosál, Gálik, Dúbravec - Halász), Pribeta - Šurany (Bulko, Marcinát, Puna - Zifčák). DORAST I. LSD a LMD - 18. kolo - 19. 3. o 12.00 a 14.15 h Nitra - FC ViOn (Gocník, Černák, V. Kukan - Žáčiková), 20. 3. o 11.00 a 13.15 h Trenčín - Podbrezová (Cifrík, Laco, Štrpková - Dohál), Dubnica - Stropkov (Divéky, Gašparovič, Caňo - Tabak), 12.00 a 14.15 h Trnava - Michalovce (Hádek, Škadra, Pucher - Bartoš). II. LSDZ a LMDZ - 18. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.15 h Púchov - Inter (Klabník, Pavlačka, Faltejsek - Pecho), Levice - P. Bystrica (Slamka, Studený, Lešš - Hengerics), AAC Trenčín - Myjava (Dohál, Burian, Tabak - Janas), Prievidza - Šaľa (Šiška, Zifčák, Sedlár - Bulík). III. LSD a LMD - 17. kolo - 21. 3. o 10.30 a 13.00 h Trenčín - N. Mesto (Otiepka, Vitko, Puna - Hromník), 22. 3. o 10.00 a 12.30 h Nemšová - Trnava B (Laco, Magdolen, Kellner - Ježík), ČFK Nitra - Vráble (Černák, Strečko, Szabó - Pagačovič), Lok. Trnava - Brezová p/B. (Kalčík, Šeller, M. Šmidovič - Kuchara), Topoľčany - Komárno (Gašparovič, Slomkowski, Maslo - Blina), Galanta - Partizánske (P. Kováč, Remeň, Slovák - Grznár), Bánovce - Chrenová (Štrpková, Šálek, Majcher - Baláž), 23. 3. o 10.00 a 12.30 h Senica - Dun. Streda (Paulovič, Košťál, Ľ. Monček - Samek). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 12.00 h Vrbové - Hlohovec (Bartoš, Lauko), o 12.30 h Leopoldov - Ilava (Macháček, Ondriga), Handlová - Hrnčiarovce (Pastoreková, OFZ), o 15.00 h J. Bohunice - Holíč (Lauko, Bartoš), 23. 3. o 12.30 Skalica - Led. Rovne (Briestenský, Poruban), Radošovce - Tr. Stankovce (Linet, OFZ), Moravany - Piešťany (Bartoš, Jančich), o 15.00 Nováky - D. Vestenice (Šiška, OFZ). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šahy - Janíkovce (Barcík, Bojda), o 15.00 h Gabčíkovo - Šurany (Németh, Tomčík), 23. 3. o 10.30 h Hurbanovo - Sokolce (Golha, OFZ), o 12.30 h Dvory n/Ž - Nesvady (B. Hancko, Gembický), Štúrovo - Baloň (Koníček, Otrubčák), Šamorín - Or. Potôň (M. Štrba, Frič), Vrakuň - Tvrdošovce (Benyo, Végh), 25. 3. o 14.00 h V. Meder - Sereď (Poništ, Maršal). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h St. Turá - Sebedražie (Vachula, Kahún), o 15.00 h Chynorany - Zem. Kostoľany (Jánošík, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Beluša - Kanianka (M.Sluk, OFZ), D. Kočkovce - Drietoma (Vyletelka, OFZ), H. Sŕnie - N. Dubnica (Šálek, OFZ), N. Pravno - Ladce (Ábel, Majer), Pov. Teplá - H. Ozorovce (Badár, OFZ), Košeca - Streženice (Majcher, OFZ). V. LIGA Z - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Radošina - V. Kostoľany (Hanek, OFZ), o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Moncman, Palocsányi), Chtelnica - Preseľany (Očkovský, Hafrovič), 23. 3. o 12.30 h H. Orešany - Solčany (Kravárik, Pinkas), Tovarníky - Boleráz (Labai, Edes), Gbely - Bojná (Jurena, M. Šmidovič), Kúty - Hlboké (Debnár, V. Kukan), Šaštín-Stráže - V. Orvište (Vachula, OFZ). V. LIGA J - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šoporňa - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), o 15.00 h Sládkovičovo - M. Dvorníky (M. Bachratý, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Tešedíkovo - Trh. Hradská (Z. Kukan, Baňár), Č. Brod - Vlčany (Rosa, Patka), Lužianky - Vinohrady (Mihál, OFZ), H. Kráľová - Ivanka (J. Šmidovič, Jurenka), Hájske - Matúškovo (Tonkó, OFZ), Trstice - N. Život (Štefanec, Faltejsek). V. LIGA V - 17. kolo - 22. 3. o 11.00 h Kolárovo - Zem. Olča (Labai, Ďatko), o 15.00 h V. Kýr - Čaka (Harvan, Jančok), Bánov - Palárikovo (Ďatko, Labai), Chotín - Hurbanovo B (Bircsák, OFZ), Bešeňov - Čechy (Kasáš, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Imeľ - Jur n/Hr. (Krč-Konečný, Gádoši), Marcelová - Sv. Peter (Volf, OFZ), o 14.00 h Želiezovce - Zemné (Meňhart, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 15. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.00 h Levice - Púchov (Vyskočil, Titurus, Bojda), P. Bystrica - Inter (Oselský, Barenčík, T. Monček), Myjava - Artmedia (Fabian, Marcinát, Majcher), Senica - Slovan (Czeto, Valla, Linet), 21. 3. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Nitra (Jakúbek, Gančár, Vyletelka), 2. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava - PVFA (Krivošík, Gádoši, Jurenka). II. LSŽ a LMŽ - 17. kolo - 22. 3. o 9.30 a 11.00 h FC ViOn - Štúrovo (Mihál, Kusala), o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Nitra B (Z. Kukan, OFZ), o 10.30 a 12.30 h Komárno - Topoľčany (Blaháč, Čulák), o 13.00 a 15.00 h Trnava B - Šaľa (Jurenka, J. Šmidovič), Vráble - Lok. Trnava (Chlebo, Simon), 23. 3. o 10.00 a 11.45 h Levice B - Trenčín B (Titurus, Bojda), Piešťany - Dun. Streda (Dohál, Vitko), o 10.00 a 12.00 h Dubnica n/V B - Prievidza (J. Kováč, OFZ). ObFZ Trnava Dospelí OM 17. kolo - 23.3.2008 o 15.00 h Chtelnica – Cífer (Krivošík P., Hutta - Peško), Siladice – Smolenice (Vyskoč A., Putera, Štrba - Vančo), Špačince – Drahovce (Ahmed, Lištjak, Chudý - Novosedlík), H. Otrokovce – Suchá (Ondriga, Klačko, Formela - Bartovič), Zavar – Ostrov (Bočák, Sékely, Marko - Filo), Bučany – Ratnovce (Nádaský, Hetteš, Grgačová - Šarvaic), H.Orešany – Brestovany (Horváth, Pinkas - Belanský), D.Krupá – Zvončín (Dzuro, Košinár - Ševčík) OS A Kátlovce - B.Kostol (Gondor, Kissimonyi, R), H. Krupá – Modranka (Fandel, Slíž), Lovčice – Voderady (Letovanec, Šarvaic), Bohdanovce – Malženice (Koberčík, Poláš - Vandák), Zeleneč – Ružindol (Mikluščák, Jančovič), Križovany – Boleráz (Špaček, Durkot - Šugra), Košolná, -Opoj (Rybanský, Petráš), Slávia Trnava – Šúrovce (Mucha J., Mucha P.) OS B Leopoldov – Pečeňady (Nitka, Sluka), Trakovice – Borovce (Bunček, Bačík), Pastuchov – Veselé (Mihálik, Šurina), Bojničky – Šulekovo (Čvirik, Kolena), Madunice - V. Orvište (Bartoš, Jančich), Nižná – Červeník (Karel, Halász), Šípkové – Sokolovce (Vyskoč), Kľačany – Prašník (Borovica, Toráč) III. trieda skupina A Trstín - D.Orešany (Šige - Sivák), Majcichov - H. Dubové (Ševčík, Kočišová), Dlhá- Vlčkovce (Zaťko), Hrnčiarovce B – Pavlice (Lamoš), Slovenská Nová Ves – Borovce (Rác), Dobrá Voda – Radošovce (Baláž), Dolné Dubové – Naháč (Gádoši, Jordanov), Dechtice – Buková (Sekerka) Dorast OM 17. kolo, 23.3.2008 o 12.30 h Trakovice - Slávia Trnava (Bačík, Bunček), Modranka – Siladice (Jančovič, Mikluščák), D.Krupá – Šúrovce (Košinár, Dzuro), 22.3. o 12.30 h Špačince – Drahovce (Gádoši, Jordanov), 22.3. o 15.00 h Krakovany – Zeleneč (Sekerka, Prvý), 22.3. o 15.00 h Zavar – Križovany (Kočišová, Grgačová), 22.3. 12.30 h Suchá – Dechtice (Lištjak, Jančich), 22.3. o 15.00 h Kátlovce – Smolenice (Šurina, Rusov) OS B Moravany B – Dvorníky (Prvý) v Modrovej, Jalšové - H. Otrokovce (Kľačko, Ondriga), Dubovany – Červeník (Halász, Karel), Banka – Sokolovce (Vyskoč st.), Kľačany – Prašník (Toráč, Borovica), 23.3. o 10.30 h Hlohovec B – Šulekovo (Sluka, Nitka), 22.3. 15.00 h D. Lopašov – Ostrov (Mucha P., Mucha J.), Ratnovce – voľno Žiaci OM 17. kolo 22.3.2008 o 15.00 h Modranka – Siladice (Durkot, Urbanovič), Špačince - D.Voda (Putera, Tomovič), Trakovice - V.Orvište(Mráz, Železník), Madunice – Križovany (Jančovič, Klačo), D.Krupá – Brestovany (Pinkas, Petráš), V.Kostoľany- Šúrovce (Mikluščák, Strapák), 22.3. o 13.00 h Chtelnica – Hlohovec (Hafrovič, Očkovský), 23.3. o13.00 h Zavar – Dvorníky (Sékely, Marko

Hlavné správy

Z DOMOVA

Spoplatnený obsahSlovenskí zbrojári sa sťažujú, Kaliňákovu súťaž preveria kontrolóri

Slovenské ozbrojené zložky kúpia desaťtisíce pištolí za 34 miliónov eur. Očakáva sa víťazstvo Českej zbrojovky a rakúskeho Glocku.

Z DOMOVA

Spoplatnený obsahArabská televízia Al-­Džazíra nakrúca v Moldave

Tábory pre utečencov môžu byť vhodnejšie na život ako osada na Slovensku, hovoria dokumentaristi.

TECH.SME.SK

Spoplatnený obsahObjavili najmenšie organizmy morí

Výsledkom trojročnej expedície je obrovská databáza DNA dosiaľ nepoznaných častí planktónu.

KOMENTÁR MÁRIUSA KOPCSAYA

Spoplatnený obsahFicove balíčky a schránky

Štát prostredníctvom balíčkov jedným dáva, iným berie. Je to však najmä investícia do volieb.

najčítanejšie
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Aktuálna predpoveď v lokalite Trnava
2:00
14.0°C
5:00
14.0°C
8:00
14.0°C
 
 
späť na SME.sk
ANKETA